FotoGaléria: Vzdelávacia kampaň Prvá na školách

Premietame dokumenty z dokumentárneho cyklu PRVÁ a diskutujeme so študentmi a študentkami  na školách o ženách v histórii v rámci projektu Vzdelávacia kampaň PRVÁ, ktorý je podporený prostredníctvom Finančného mechanizmu EHP 2009-2014. Na realizácii kampane spolupracujú občianske združenia CHARACTER – Film Development Association a Možnosť voľby.

Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu v Bratislave

Premietanie dokumentov a diskusia o ženách v histórii mala úspech aj na Strednej odbornej škole hotelových služieb a obchodu v Bratislave.
« 1 z 6 »

Čadca – Gymnázium J. M. Hurbana

Takto to vyzeralo v Čadci. V poslednom meste, v ktorom sme sa zastavili a kde sme so študentmi a študentkami z Gymnázia J. M. Hurbana diskutovali o ženách v histórii.
« 1 z 14 »

Hlohovec – Gymnázium Ivana Kupca

Študenti a študentky z Gymnázia Ivana Kupca v Hlohovci diskutujú o ženách v histórii
« 1 z 3 »

kino Lumiere, Bratislava – Základná škola Holíčska a Dubová.

V rámci Vzdelávacej kampane Prvá diskutujeme v kine Lumiére v Bratislave.  Sú tu študenti a študentky zo Základnej školy Holíčska a Dubová.
« 1 z 5 »

Prešov – Súkromné gymnázium

Trixi Čelková, prvá slovenská špiónka, zaujíma študentov a študentky zo Súkromného gymnázia v Prešove
« 1 z 3 »

Stredná odborná škola ekonomická v Spišskej Novej Vsi

Hana Gregorová, prvá slovenská feministka, vzbudila záujem aj na Strednej odbornej škole ekonomickej v Spišskej Novej Vsi.
« 1 z 4 »

Pedagogická a sociálna akadéma v Turčianskych Tepliciach

Študenti a študentky z Pedagogickej a sociálnej akadémie v Turčianskych Tepliciach chceli vedieť viac o Hane Gregorovej. Prvá slovenská feministka.
« 1 z 23 »