Podarilo sa nám spoločne vypískať násilie páchané na ženách a dievčatách

Možnosť voľby a Slovensko- český ženský fond vám ďakujú, že vám to nie je jedno. 7.decembra 2015 sme sa spojili v rámci podujatia “Vypískajem násilie na ženách” a to sa nám spoločne podarilo. Podporiť kampaň 16 dní aktivizmu proti násiliu páchanému na ženách prišli aj Ján Kuric zo skupiny Vidiek, herc Přemysl Boublík, spevák Jakub Petraník Jakub Petraník fanclub a riaditeľ Nadácia Milana Šimečku Laco Oravec. Na podporu riešenia problému násilia páchaného na ženách s nami spoločne vystúpili aj zástupkyne a zástupcovia Veľvyslanectva Nórskeho kráľovstva, Veľvyslanectva USA, ako aj zástupkyne a zástupcovia verejných inštitúcií. Píšťalky a pohľadnice Vám rozdávali naše skvelé dobrovoľníčky a skvelí dobrovoľníci.

Podujatie „Vypískajme násilie na ženách“ je súčasťou kampane 16 dní aktivizmu proti násiliu páchanému na ženách, ktorú každoročne organizujú ženské mimovládne organizácie.

Len spoločne môžeme násilie páchané na ženách zastaviť. Patrí Vám naše veľké ďakujem

Taketo skvelé fotografie nám urobila fotografka Gabriela Tydlitatova.

« z 107 »

Projekt pod názvom “KONAJME! – Kampaň 16 dní aktivizmu proti násiliu páchanému na ženách 2015“ je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR v rámci dotačného programu Podpora a ochrana ľudských práv a slobôd, Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny v rámci dotačného programu na podporu rodovej rovnosti, Slovensko-českého ženského fondu a Philip Morris Slovensko.